BURSA ESTETİK® Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar☎ 0224 233 5700 
Hemen Arayın Online Randevu

Burun Estetiği ( Rinoplasti) Analizi

Burun estetiği analizi, Burun Estetiği, Estetik Burun cerrahisi veya rhinoplasti, burun ameliyatı, burun estetiği ameliyatı , Burun,estetik,burun estetik, estetik burun, estetik burun ameliyatları, burun estetik İstanbul, burun ameliyatı videosu, burun ameliyatı bursa, tamponsuz burun ameliyatı, burun eti ameliyatı fiyatları, burun estetiği ameliyatı sonrası, canlı burun ameliyatı izle, estetik burun ameliyati, burun ameliyati izle, burun estetigi fiyatlari, erkek burun estetiği fiyatları, burun estetiği videosu, burun estetiği ücretleri, burun estetikleri, burun ameliyatlari, burun kucultme,rinoplasti, burun estetiği, burun ameliyatı, burun estetiği ankara, burun estetiği bursa, burun ucu ameliyatı, uzun burunlu olmak, burun delikleri genişler mi, burun ucu uzun, burun ucu uzun, burun estetiği istanbul, burun estetiği bursa, kemerli burun ameliyatı, kemer burun, burun ucu estetiği bursa, burun ameliyatları, burun ucu düşüklüğü, bursa’ da en iyi burun estetiği yapan doktor, bursada en iyi burun estetiği yapan doktor, istanbulda en iyi burun estetiği yapan doktor, burun ucu estetiği, burun estetiği,geniş burun ameliyatı, Burun Estetiği, En iyi Burun Estetikçi En İyi Burun Estetiği Burun Ameliyatı, Burun Ameliyatı Fiyatları, Burun Estetiği Nasıl Yapılır? Burun Estetiğine Uygun Adaylar Kimlerdir? Burun Estetiği Riskleri Burun estetiği operasyonu sonrası burun ucunda düşme olur mu? Burun Estetiği Ameliyatında Planlama Sizin Burun Tipiniz Hangisi?

Burun estetiği ameliyatı, burun kemiklerinin ve burun ucunun şeklinin düzeltilmesi, burundaki kemerin giderilmesi, burun ile dudak arasındaki açının düzeltilmesi ve geniş burun kanatlarının daraltılması gibi burnun şeklini yada boyutunu değiştirmek için yapılan bir işlemdir. Estetik Plastik ve Rekontrüktif Cerrahi uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından burun estetiği, rinoplasti, burun ameliyatı, revizyon burun ameliyatı, burun ucu estetiği  hakkındaki bilgilendirmeler Bursa ve İstanbul'daki estetik merkezlerimiz de verilmektedir.

Burun Estetiği

ONLİNE BURUN ESTETİK ANALİZİ

Online Burun Analizi

"Online Burun Analizi" hizmet tamamen ücretsiz.

0224 233 57 00 nolu telefondan bizi arayarak randevunuzu alın!

Burun Estetiği yaptırmak isteyen hastalarımız için 3 Boyutlu dijital görüntüleri kullanarak özel bir yazılım yardımı ile burun ve yüz bölgesinin üç boyutlu görüntüsünü oluşturmaktadır.

Böylece ameliyat sonrası oluşacak yeni burun ve yüz yapısı gerçeğe en yakın şekilde ön görülerek hastanın ameliyattan beklentilerinin hem kendisi hem de ameliyatı yapacak doktoru tarafından tam olarak belirlenmesi ve ameliyat planının bu sonuca ulaşacak şekilde yapılması mümkün olabilmektedir.

Burun Analizi 3 Boyutlu Burun Şeklinizi Görüntüleme

Burun Estetiği - Formu doldurunFormu doldurun : Form çeşitli alanları içerir. Bilgilerini eksiksiz doldurun.Sizinle iletişim kurabilmemiz için cep telefonu numaranızı ve  e-posta adresinizi yazmayı unutmayınız.

Burun Estetiği Analizi Ücretsiz İlk Muayene Randevu Formu

Burun Estetiği - Fotoğraf gönderinFotoğraf gönderin : Formu gönderdikten sonra elinizdeki mevcut resimlerinizi göndererek ayrıntılar ve diğer daha kapsamlı bazı fotoğrafları e-posta yoluyla da gönderebilirsiniz.

 

Burun Estetiği - Tavsiye AlınTavsiye alın : 24/48 saat içinde size bilgilendirme mailimiz gelecektir.Vermiş olduğunuz tüm bilgiler hasta doktor ilişkileri çerçevesinde tarafımızda saklanacaktır. Bilgileriniz Op.Dr.Alper BAYRAKTAR' tarafından değerlendirilip, sizin için gerekli bilgiler tarafınıza ulaştırılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Comments   

0 #1 RinoplastiNurdan Çetin Özkir 2017-05-21 17:40
Operasyon kararı için görüşmeyi düşünüyorm.
Quote

Add comment


Op.Dr.Alper Bayraktar

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin::
  info (@) bursaestetik.com.tr
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa Web Tasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.