BURSA ESTETİK® Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar☎ 0224 233 5700 
Hemen Arayın Online Randevu

Kişiye Özel Burun Estetiği

Estetik ve Altın OranKişiye Özel Burun Estetiği

Günümüzde estetik ve güzellik anlayışı, yüzün bütünselliğini ortaya çıkaran; orantılı, doğal görünümlü burunlar elde etme yönündedir. Dünden bugüne yaşanan değişimlerle estetik algısındaki gelişmeler; ameliyat tekniklerinde de değişimi beraberinde getirmiştir. Estetik, plastik cerrahinin daha hassas ve ince teknik yaklaşımları ile ameliyat sonrası süreç daha az şişlik, morluk ile günlük yaşantıya dönüş mümkün kılmaktadır.

Hamilelik Sonrası Deformasyonlardan Korkmayın!

Hamilelik Sonrası Deformasyonlardan Korkmayın!Hamilelik Sonrası Deformasyonlardan Korkmayın!

“Kadınların hayatında en özel süreçlerden biri olarak bilinen hamilelik çoğu zaman sonrasında bazı deformasyonlara neden olabiliyor. İşte bu doğrultuda estetik dünyası birçok çözüm sunuyor. Çoğu zaman doğum sonrası estetiği denilince meme dikleştirme, meme büyütme, meme küçültme, karın estetiği ve liposuction gibi operasyonların akla gelmesi neredeyse kaçınılmaz oluyor.

Plastik Cerrahi ve Başarı

Plastik Cerrahi ve BaşarıPlastik Cerrahi ve Başarı

Başarılı sonuçlara sonuçlara ulaşmanın yolu, bilgi, deneyim, yetenek, sabır, çalışma ve disiplin, birikim ve en önemlisi de el becerisinden geçiyor. Bilgi ve beceri oranı arttıkça teknik çok daha kolay uygulanabiliyor.

Plastik cerrahlar 1 mm’lik damarları uc uca ekleyebilen, vücudun bir yerinden başka yerine doku aktarabilen, bu dokuları şekil verebilen, hatta başka kişiden yüz transfer edebilen kişileriz.

Estetik ve Altın Oran

Estetik ve Altın OranEstetik ve Altın Oran

“Altın oran kavramı ve bu kavramın gizemi nedir?” diye düşündüğünüz olmuştur. Belki de bu kavramı ilk defa duymuşsunuzdur. Peki,nedir altın oran, nereden çıkmıştır, pratik hayatta kullanımı var mıdır? Doğada rastlanan bir kavram mıdır, yoksa öylesine ortaya atılmış, zorlama ve yapay bir kavram mıdır?

Yüzümüzün Merkezi Burun

Estetik ve Altın OranYüzümüzün Merkezi Burun

Güzellik, estetik gibi kavramları geçmişe dönüp incelediğimizde günümüzdeki güzellik ve estetik anlayışı birbirinden çok farklıdır. İnsanların dış görünüşüleri itibar kazandıkları bir yöntem haline geldiği için, estetik operasyonların popüleritesi yadsınmaz bir gerçek haline gelmiştir. Bu doğrultuda insan yüzüne bakıldığında ilk dikkatimizi çeken ve akılda kalan bölge burundur.

Bakışlarınız Yaşınızın Aynasıdır

Bakışlarınız Yaşınızın AynasıdırBakışlarınız Yaşınızın Aynasıdır

“Göz küresinin şekli, göz rengi önemli olduğu kadar estetik ve etkileyici bakışlar için tek başına yeterli olmaz; badem göz diye adlandırdığımız çekik ve iri göz yapısı çekici, dinamik bir ifade için olmazsa olmazımız dersek yeridir. İletişim kurarken ve duygularımızı karşı tarafa aktarırken genç ve canlı bakışlarla daha etkili iletişim kurabiliriz.

Brezilya Poposu Estetiği

Brezilya Poposu EstetiğiBrezilya Poposu Estetiği

Günümüzde popülerite ve modanın etkileri kadınların güzellik hakkındaki bakış açısını sadece yüz güzelliği algısından çıkarmış durumda. Artık vücut güzelliğini de en az yüz güzelliği kadar önemsemeye başlayan kadınlar bu doğrultuda meme, kalça ve popo estetiği gibi operasyonlar için estetik cerrahlara danışıyor.

Op.Dr.Alper Bayraktar

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin::
  info (@) bursaestetik.com.tr
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa Web Tasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.